Антигравійний захист

 • Поліуретанові
 • Тонування фар
 • Захист фар

 Поліуретанова плівка - це захисна плівка, яка наноситься на лакофарбове покриття Вашого автомобіля, оптику, пороги. Поліуретанові плівки надійно захистять кузов автомобіля від образвованія відколів і подряпин. До складу плівки входить поліуретан, як основний компонент. Завдяки такому складу, плівка дуже міцна. Поліуретанова плівка зветься по-простому "бронею". І це не просто так ... Вона надзвичайно міцна, легко витримує січки від каменів, навіть на великій швидкості .. Як показує досвід, пробити таку плівку і пошкодити фарбу при звичайній експлуатації автомобіля дуже складно. Поліуретанова плівка відрізняється від вінілової за своїм складом, своїм властивостям і технічним характеристикам. Вона на порядок міцніше, і не схильна до впливу факторів навколишнього середовища.

Ціна послуги – від 3000 грн/м².

 З кожним днем тонування фар стає все популярнішим серед власників автомобілів різного класу. Всього за пару годин будь-яке авто, від звичайної звичної всім «Лади» до шикарного, представницького класу отримає новий стиль.
Здійснюється тонування фар шляхом наклеювання дуже тонкої і стійкої вінілової плівки високої якості.
Перевага методу
На відміну від нанесення на скло аерозольної фарби або лаку, даний спосіб зміни кольору або затемнення дуже зручний.
Тонування фар плівкою – абсолютно безпечне, не представляє загрози для учасників дорожнього руху. Не порушуючи оптику, з'являється можливість:
затемнити або змінити відтінок, зберігаючи відмінну видимість;
захистити від зовнішніх пошкоджень;
додати оригінальність;
перешкоджати проникненню вологи, якщо вже є пошкодження;
захистити скло при дрібних дорожніх пригодах;
у будь-який момент зняти повністю, або замінити.
Кольорові плівки для тонування стекол фар не втрачають світло, володіють високою пропускною здатністю світла.
З упевненістю можна стверджувати: тонування задніх фар плівкою зовсім не зашкодить безпечному руху. Сигнали повороту і стопа добре помітні навіть при яскравому освітленні або в сонячну погоду. Щоб досягти оптимального розподілу світлового пучка і не зробити його бляклим, наші фахівці підберуть відповідний варіант для кожної машини.
Перетворить автомобіль, надавши йому родзинку, тонування передніх фар плівкою.
Ви зможете вибрати потрібний, не дратівливий колір, він змінить сприйняття світу, принесе в життя красу і комфорт.
Найкраще тонування протитуманних фар робити в жовтому кольорі, так як він підвищує контрастність. Саме тому, найчастіше до цієї послуги вдаються власники, на чиєму транспорті встановлені протитуманки білого кольору.
 
 З кожним роком кількість транспорту на дорогах збільшується. В цій рухомій різноманітності будь-який водій намагається максимально захистити свою машину. Бронювання фар – це єдиний надійний спосіб збереження очей автомобіля від пошкоджень. Дрібні сколи, тріщини, подряпини і потертості погіршують якість освітлення, піддають небезпеки в нічний час.
В даний час у всьому світі самим популярним вирішенням цієї проблеми стало покриття зовнішньої поверхні оптики спеціальної, стійкої до ударів плівкою.
Одержувані плюси Бронювання фар автомобіля плівкою:
максимально захищає від пошкоджень;
запобігає помутніння, що виникає при неправильній мийці або чищенні скла;
легко знімається, не залишаючи слідів клею;
підходить для всіх типів;
не вимагає особливого догляду;
не боїться масла, бензину, розчинників;
полірується.
 

  9f9d17b2072995991fb2e6712361bd331555593812
  IMG_3648-min (2)
  IMG_6488-min
  IMG_7887-min (2)
  previous arrow
  next arrow