Шумоізоляція

 Шумоізоляція салону транспорту — це професійна система для зменшення шуму, яка поєднує в собі останні технології і матеріали для поглинання, а також ізоляції шумів в широкому діапазоні частот.

Якщо Ви прихильник комфорту і Вас дратують сторонні шуми при їзді на машині, варто задуматися про усунення таких зовнішніх подразників. Любителі великих швидкостей неодноразово стикалися з такою проблемою і відчували вібрацію, сильний гул і відчуття зльоту перебуваючи за кермом машини. Обшивка салону приймає на себе всі коливання, які сильно відчутні всередині автомобіля. Шумоізоляція ліквідує ці відчуття і дарує вічуття комфорту .Зверніться в компанію Спаркл +, і Вас ознайомлять з нашими послугами та цінами.

Шумоізоляція авто проводиться у всіх проблемних місцях кузова. Щоб позбутися від шумів і вібрацій, фахівці знімають в салоні всю обшивку, сидіння і килимові покриття. Деталі кузова очищаються і обезжирюються, а елементи,що відшарувалися, видаляються. Там, де вібрація більш відчутна, певні матеріали щільно прилягають до поверхні. Клейова або бітумна основа розігрівається, після прокочується валиком і щільно з’єднується з площиною. Далі працівник вкладає звукопоглинаючі пористі матеріали, обробляє спеціальними шумоізолюючими засобами підлогу, двері, колісні арки, багажник і капот. Шумоізоляція включає в себе використання близько восьми різних матеріалів вищої якості, а кваліфіковані фахівці роблять свою роботу на найвищому рівні.

IMG_1714-min
IMG_1724-min
IMG_1741-min
IMG_4414-min
previous arrow
next arrow