Тонування фасадів

  • Сонцезахисне
  • Декоративне
  • Енергозберігаючі
  • Броньовані

 Дзеркальна плівка має безліч властивостей, одне з яких перешкоджає проникненню сонячних променів всередину приміщення. Сонцезахисний скління в Житомирі сприяє зменшенню впливу високої температури і прямих ультрафіолетових променів. Це допомагає зберегти насичений колір тканинних покриттів, меблі, екран монітора, телевізор, картини та інші елементи інтер'єру, а також захистити шкіру від сонця.

У місті Житомир сонцезахисний скління користується великим попитом. Плівка створює відмінну видимість зсередини і забезпечує дзеркальний ефект зовні, що заважає огляду з вулиці. Клієнт може вибрати будь-який колір дзеркальної плівки, який буде відповідати інтер'єру, а також принесе естетичне задоволення. Завдяки сонцезахисному склінню, взимку Ви збережете тепло всередині приміщення, а влітку зможете уникнути палючого сонця.

Сонцезахисний скління, Житомир, створює хорошу видимість зсередини приміщення днем, що дасть Вам можливість насолодитися прохолодою і комфортом. Дана плівка надає склу відображає ефект, знижує яскравість сонячних променів, створює комфортні робочі умови, запобігаючи потрапляння яскравого світла і захищаючи очі від надмірної світлового навантаження. Ви не лише збережете здоров'я, але і підвищите продуктивність роботи.

Компанія Спаркл + виробляє обклеювання фасадів і підбирає захист на стекла, враховуючи всі важливі моменти. В асортименті є плівка різних відтінків, з різним рівнем дзеркальності. Для послуги сонцезахисний скління, ціна в Житомирі порадує замовників, а наші досвідчені співробітники реалізують всі побажання клієнта в короткі терміни.

 
 Декоративна плівка підійде для будь-яких фантазій дизайнера. Асортимент кольорів і відтінків архітектурної плівки необмежений і дозволяє створювати справжні шедеври екстер’єру світлопрозорих фасадів. Існують також варіанти з малюнками будь-якої складності або ж доданням поверхні структури.
 
 У самій назві «атермальне» закладено призначення цієї плівки. Вона діє за принципом термоса, зовні холодно - всередині тепло, або навпаки. Ця плівка не дозволяє зовнішньому і внутрішньому середовищі впливати друг на друга, що безпосередньо впливає на збереження мікроклімату всередині приміщення. Якщо точніше, то плівка відображає теплове (інфрачервоне) випромінювання, взимку не випускаючи тепло назовні, а влітку не впускаючи всередину приміщення.
 

 Ударостійке скління в Житомирі проводиться багатьма фірмами, проте компанія Спаркл + надає Вам вигідні умови і гарантує відмінну якість роботи. Ми використовуємо дорогий матеріал, який усуває утворення наскрізних дірок при сильних ударах. Плівка витримує удари битою, ногою, цеглою, каменем. У разі пошкодження скла, плівка утримає його в рамі.

У місті Житомир ударостійке скління часто застосовується в магазинах, будинках, офісах, кафе, музеях, автомобілях. Спеціальна захисна плівка, що складається з міцного багатошарового клейкого матеріалу, клеїться на внутрішню частину скла. Ударостійке скління, Житомир, захистить персонал і цінні речі від розбитого скла і не дасть злодіям можливості потрапити всередину. При пошкодженні скла, багатошарова плівка утримає осколки і запобіжить каліцтво.

Захисні плівки, якими обклеюють скло, бувають прозорі і кольорові, а також мають назву «антивандальні». Це відмінний засіб зберегти Ваше майно, не вдаючись до допоміжних заходів безпеки: решітки, ролети, віконниці. Вони встановлюються в приміщеннях, на вітринах, автомобілях, вікнах і виконують захисну функцію, запобігаючи злом.

Для послуги ударостійке скління, ціна в Житомирі здивує Вас. Звернувшись в нашу компанію, ми надамо інформацію про всіх видах засклення. А наші висококваліфіковані співробітники якісно встановлять плівку.

 
etch_kile1-1024x768
IMG_3363-min
IMG_3563-min
IMG_3564-min
o01
previous arrow
next arrow