Встановлення аудіосистем

  • Встановлення саббуферів
  • Акустика
  • Камери відеоспостереження
  • Ксенон LED

 Ви звикли до прослуховування музики на високоякісної стереосистеми будинку або дивитися фільм на домашньому кінотеатрі, що володіє якісним звуком і хочете, щоб атмосфера в вашому автомобілі була з ними схожа? Тоді установка акустичних систем з безкомпромісним звуком, проведена нашими фахівцями, буде повністю відповідати Вашим запитам і можливостям.

Ціна послуги – від 150 грн/год.

 Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-які завдання: від доопрацювання штатної аудіосистеми до проектування і установки нової акустичної системи високого класу. Вони підберуть всі компоненти, встановлять і налаштують їх. Ви отримаєте чистий потужний звук і відео високої якості.
 
 Система кругового огляду складаєть­ся з 4-х відеокамер, встановлених спереду, ззаду та з боків автомобіля, а також спеціаль­ного блоку об­роб­ки, який об'єд­нує відео­сигнал із камер в єдине па­норам­не зобра­ження. Все, що відбувається нав­коло авто­мобіля, відоб­ражається на моні­торі в ра­курсі «вид зверху» в реаль­ному часі, без будь-яких сліпих зон.
 
 Установка ксенону: - ксенонова лампа працює з блоком розпалу, який теж потрібно купити. У якості альтернтиви ви зможете придбати універсальний комплект ксенону потрібного для вашого авто цоколя; - авто необхідно дообладнати автокорректором і омивачем фар, які позбавлять від некоректної роботи пристроїв. Крім цього, дані додаткові пристрої позбавлять від заслепленія водіїв зустрічного потоку; - светонаправленість необхідно відрегулювати, щоб світло від лампи не світило в очі водіям зустрічного потоку. В іншому випадку ви станете причиною створення нестандартної ситуації на проїзній частині; - для ідеального результату доведеться витратитися ще й на біксенонові лінзи. Дані модулі зроблять ксенонове світло ідеальним, відрегульованим і більш ефективним. Установка LED ламп: - не вимагають установки обладнання. LED лампи відмінно працюють без будь-яких пристроїв, ніякого дискомфорту водій не отримує; - доробка фар також не потрібна. Досить викрутити лампочку галогенну лампу і замість неї встановити світлодіодний джерело світла. Все, що вам знадобиться в даному питанні - досвідчений фахівець, який зробить процес зміни галогену на світлодіодну лампу так, що зовні це не буде навіть помітно. Установка світлодіодних ламп в авто - це якісна і швидка заміна джерел світла. Навіть якщо вам здається, що лампа не стане в оптику, в якій мало місця, наші профі доведуть вам протилежне. Ми протягнемо вам руку допомоги на всіх етапах, починаючи від підбору LED лампи і закінчуючи установкою.
 
201807232236088-ba4-
g4xBQp.jpg.740x555_q85_box-0,0,1600,1200_crop_detail_upscale
IMG_4100-min (1)
IMG_4110-min
IMG_4120-min (2)
ULiitdl8
previous arrow
next arrow