Тонування вікон авто

 Тонування скла, Житомир — найпопулярніший вид тюнінга. Це не тільки стильно, але і досить практично. Тоновані стекла затримують проникнення ультрафіолетових променів і затемнюють салон автомобіля, зберігаючи цим матеріал оббивки. Тонування автомобіля, Житомир може бути різних кольорів, форм, матеріалу і якості. Автовласник може самостійно вибрати те, що йому до душі.
Житомир, автотоніровка дозволить Вашому автомобілю виділитися, зробити його більш зручним, безпечним і надати виключний вид. Для послуги тонування авто ціна, Житомир, порівняно не велика, а наші досвідчені працівники допоможуть підібрати оптимальний для Вас варіант. Звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволені якістю, сервісом і ціною.
Автотоніровка, Житомир, має ряд переваг: влітку вона допомагає приховувати сонячні промені, а взимку зменшує тепловіддачу. Тоноване скло згладжує світло яскравих фар, приховує речі від стороннього ока, які знаходяться всередині авто, допомагає довше зберігає колір салону. Також, це важливий засіб безпеки: при аварії плівка захищає від пошкоджень і не дозволяє склу розлетітися по салону і нанести поранення людям.
Послуга тонування авто, Житомир, повинна проводитися досвідченими фахівцями, які не залишать можливості здуття або поїдання плівки. Тонування оптики в Житомирі проводиться за допомогою нанесення кольорової плівки на світлові прилади транспортного засобу. Щоб автомобіль виглядав ефектно можна підібрати плівку під тон Вашого автомобіля. Така плівка захищає скло фар від подряпин, дрібних пошкоджень і від відколів. Вона з легкістю знімається і не завдає жодної шкоди оптиці.
 
IMG_1563-min
IMG_1780-min
IMG_1891-min
IMG_2147-min
IMG_7885-min
previous arrow
next arrow